Cykl – Matka Ziemia

Autorka: JoViSkA tytuł cyklu – „Matka Ziemia”

Podoba Ci się ten wpis??

Oceń pierwszy ten wpis!

Średnia ocen 5 / 5. Liczba głosów: 123

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

7 thoughts on “Cykl – Matka Ziemia

 1. Zabrałaś mnie Uliś do świata marzeń swoimi obrazami. Piękna kolorystyka naszej planety, podkreśla urodą kobiece ciało która wtopiona w pejzaż czyni go obrazem marzeń. To piękne co namalowałaś, oczarowałaś swoim talentem, wizją świata i linią sięgającą do gwiazd. Światło każdego obrazu wspaniale dobrane, tworzy odpowiedni wyraz myśli, podkreślając piękno całości.

 2. Cykl – ANIOŁY I DEMONY, jest potwierdzeniem wyjątkowego talentu jakim zaskoczyłaś.
  Każdy z obrazów zachwyca, przy każdym oko wpada w zachwyt. Wszystkie są piękne lecz jeden wpadł mi w oko. Twarz dziecka która ma specyficzny wyraz samotnika, bez uśmiechu, bez nadziei. Bajeczna kolorystyka dodaje życia zwłaszcza pieskowi tak realnie uchwycony. Pierwszy i drugi obraz to piękno młodości, chwili wzniosłej tak długo pozostające w pamięci, zwłaszcza taniec, rozkosz wzniesień.
  Moje skromne zdanie Uliś, jesteś talentem wartym dobrej galerii i wydawnictwa literackiego. Gratuluję, życzę sukcesu w malarstwie i poetyckim wątku. Pozdrawiam.

 3. Przepiękne obrazy Urszulko,które zatrzymują na długo i zachwycają odbiorcę. Bardzo barwne i wspaniałe w odbiorze i w przesłaniu. Szczególnie pierwszy obaz mnie urzekł. Może dlatego, że kocham drzewa, a Ty tak pięknie wyrażasz swoje myśli w obazie na kanwie drzewa .
  Jesteś Urszulko wybitnie utalentowana 🙂
  Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne 🙂

 4. Kolorystka, dobranie barw, tonacja.
  To pierwsze rzuca się mi w oczy.
  Sposób prowadzenia ręki, świadczy o dobitności.
  W moim odczuciu, w pociągnięciach, widzę perełkę kunsztu. 🙂

  Ma Ula talent i niech go szlifuje. 🙂

 5. Uleńko, potwierdzam wpis pod ostatnim wierszem, masz artystyczną duszę, talent. Bardzo podoba mi się taka wizja świata.
  Pozdrawiam cieplutko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *